VŠEOBECNÉ ZMLUVNÉ PODMIENKY

Objednávanie

Objednať si môžete: priamo na www.dogtactics.sk, na telefóne: +421 918 453 433 alebo e-mailom: hello@dogtactics.sk

Na konci elektronickej objednávky nájdete pole pre poznámku. Tu môžete opísať Vaše prianie. 

Odovzdanie tovaru

Sme internetový obchod, nedisponujume kamennou predajňou, tovar odosielame prepravnou službou.

Dodacie podmienky

Tovar expedujeme do 1 pracovných dní. Snažíme sa dodať tovar ale vždy čo najskôr. Dodacia doba závisí na spôsobe dodania a rýchlosti doručovateľa. Pri dobierkach väčšinou do 2–3 dni.

Cena dopravy

Tovar odosielaný so GLS Slovensko, Packeta zásielky na Slovensko 4€. Cena dopravy kuriérskou službou na Slovensku 3€. Cena dopravy kuriérskou službou do Českej republiky 6,50€. Cena dopravy kuriérskou službou do Európy 9,50€. Cena za dobierku 1€.

Zásady

Na tento zásielkový predaj realizovaný medzi Predávajúcim a Spotrebiteľom sa vzťahujú všeobecne záväzné platné predpisy Slovenskej republiky, najmä príslušné ustanovenia zákona č. 40/1964 Zb. Občianskeho zákonníka v znení neskorších predpisov, zákon č. 108/2000 Z.z. o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji v znení neskorších predpisov, zákon č.223/2001 o odpadoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a zákon č. 428/2002 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov.

Platba za tovar

Platbu za tovar môže Kupujúci realizovať bezhotovostným platobným stykom( platba prevodom na účet) alebo platba s kartou pri dokončení objednávky, platba na dobierku.. Číslo bankového účtu Predávajúceho:

Všeobecná úverová banka: Variabilný symbol: číslo objednávky, IBAN: SK26 0200 0000 0044 6870 2858

Alebo dobierkou platba cez slovenskú poštu / kuriérsku službu .

Stornovanie objednávky

Ak si prajete zrušiť Vašu objednávku, ktorá ešte nebola vybavená, čo najskôr nás prosím kontaktujte ( stránka: kontakty) a uveďte číslo Vašej objednávky. Ak už bola Vaša objednávka zaplatená, peniaze Vám vrátime najneskôr do 14 dní na účet, z ktorého ste zaplatili. V prípade platby kartou (VISA, MasterCard, Maestro, American Express) sa môže táto doba predĺžiť, vzhľadom na postup v banke pri vracaní peňazí z platieb kartou.

Zároveň si vyhradzujeme právo stornovať Vašu objednávku na tovar, ak Vám ho nebudeme schopní dodať z dôvodu nedostupnosti (vypredania zásob alebo stiahnutia z ponuky) alebo ak ani pri vynaložení všetkého úsilia nie sme schopní dodať tovar v dohodnutej lehote alebo cene, a/alebo zabezpečenie tovaru by nám spôsobilo neprimerané ťažkosti a neprimerané výdavky v pomere k hodnote objednaného tovaru, pokiaľ sa s Vami nedohodneme na náhradnom plnení. O stornovaní objednávky Vás budeme bezodkladne informovať telefonicky alebo písomne. V prípade úhrady kúpnej ceny alebo jej časti vám budú finančné prostriedky vrátené do 14 dní na účet, z ktorého ste zaplatili, pokiaľ sa nedohodneme inak.

Reklamácia a vrátenie tovaru

Vážení zákazník ,doba, ktorú môžete uplatniť nároky vyplývajúce z prípadných porúch je na náš tovar 356 dní od dátumu označeného za dátum predaja. V prípade nejasností sa reklamačné riadenie bude riadiť platnými zákonmi Slovenskej Republiky.

Dodaný tovarje kupujúci povinný prehliadnuť ihneď po prevzatí tovaru. V prípade zistenia chyby informujte predajcu, Dogtactics.sk. Správu o zistenej chybe môžete oznámiť písomne e-mailom alebo telefonicky na čísle +421 918 453 433.

Na všetok tovar zakúpený na www.dogtactics.sk poskytujeme záruku vrátenia peňazí bez udania dôvodu, pokiaľ zákazník zašle tovar späť na kontaktnú adresu v dobe 90 kalendárnych dní. Reklamácia sa nevzťahuje na mechanicky poškodený tovar (napr. páranie výšiviek oderom, vyblednutie materiálu) a  tovar Vami určenou výšivkou alebo pre vady spôsobené človekom, psom napr. pokusený materiál..

Tovar musí byť vrátení iba ako balík, na dobierku nepreberáme. Vrátené budú peniaze za objednaný tovar bez poštovného a to na Váš bankový účet, jeho číslo  musíte uviesť v sprievodnom dopise zaslaným tovarom.

Alternatívne riešenie sporov

V prípade, že nie ste spokojný/á s vybavením Vašej objednávky, dodaným tovarom alebo našimi službami, napíšte nám na hello@dogtactics.sk . Pokiaľ sme Vašu reklamáciu nevybavili k Vašej spokojnosti alebo ak sa domnievate, že sme mohli porušiť Vaše práva, môžete podľa zákona 391/2015 Z.z. podať návrh na začatie alternatívneho riešenia sporu.

Alternatívne riešenie sporov môže využiť len spotrebiteľ (fyzická osoba), ktorá pri uzatváraní a plnení spotrebiteľskej zmluvy nekoná v rámci predmetu svojej podnikateľskej činnosti, zamestnania alebo povolania. Alternatívne riešenie sporov sa týka len sporu medzi spotrebiteľom a predávajúcim, ktorého hodnota presahuje 20 eur, vyplývajúceho zo spotrebiteľskej zmluvy uzatvorenej na diaľku.

Subjekt alternatívneho riešenia sporov podľa §3 zákona 391/2015 Z.z. môže od vás za začatie riešenia sporu požadovať úhradu poplatku do výšky 5 eur s DPH. Návrh môžete podať spôsobom určeným podľa §12 Zákona 391/2015 Z.z. alebo kliknutím na túto internetovú stránku spoločnosti Youstice.

Prajeme Vám príjemné nakupovanie na dogtactics.sk!